Firmamız Hakkında

Beyden Solucan, ticaret hayatına 2012 yılında başlamış ve modern organik gübre üretim tesislerini kurmuştur.
Ürünlerimiz, çeşitli bitkilerde, ağaçlarda, meyve ve sebzelerde AR-GE çalışmaları yaparak denenmiş, verim ve kalitesi arttırılmıştır.

Solucan üretim çiftliğimiz, gün geçtikçe gelişmekte olup, kırmızı kaliforniya solucanı entegre tesisimizde aylık ortalama 6 ile 10 ton katı gübre üretimi yapılmaktadır.

Sıvı gübresi ise, talep üzerine yapılmakta olup, özellikle kozmetik endüstrisinde, güzellik salonlarında, cilt bakım ürünlerinde...vb. kullanılan değerli bir sıvıdır.

Bitki ve meyvelerde ise; yaprak gübresi olarak bilinen sıvı takviyedir. 

Tamamen doğal, organik ve sağlıklı bir hayat istiyorsanız, sizleri %100 organik gübre ve organik tarım ile buluşturmamıza izin verin.

Siz de, %100 Organik Hayat ile tanışmak için, hemen bizimle iletişime geçin.

Üretim, Tesis Kurulumu, Ürün Satın Almak...vb. konularda destek almak için, 7 Gün 24 Saat Profesyonel Ekibimize danışabilirsiniz

Firmamız Hakkında

Beyden Solucan, ticaret hayatına 2012 yılında başlamış ve modern organik gübre üretim tesislerini kurmuştur. Ürünlerimiz, çeşitli bitkilerde, ağaçlarda, meyve ve sebzelerde AR-GE çalışmaları yaparak denenmiş, verim ve kalitesi arttırılmıştır.

Solucan üretim çiftliğimiz, gün geçtikçe gelişmekte olup, kırmızı kaliforniya solucanı entegre tesisimizde aylık ortalama 6 ile 10 ton katı gübre üretimi yapılmaktadır. Devamını Oku...

Haritada Yerimiz

Haritada Beyden Solucan